KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524134
nr 1352 4134
Berit Hammarbäck
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Sverige. "Ögonblick", 1999. Landskap. Signerad a tergo. Olja på pannå, 21x19,5 cm
Berit Hammarbäck, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:20:53
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)